Kółko teatralne

PRZEDSTAWIENIA TEATRALNE

Życie parafii bardzo ściśle łączy się z życiem szkoły co jest owocem doskonałej współpracy obu komórek odpowiedzialnych za wychowanie młodego pokolenia Polaków. W ubiegłym roku zawiązała się grupa uczniów, którzy chcieli spróbować swoich sił i wykorzystać swe talenty w przedstawieniach teatralnych. Swoją radość i niewyczerpaną energię włożyliśmy w przedstawienia z okazji Świąt Bożego Narodzenia, Dnia Zakochanych, jak Wielkiego Postu.  Cechą charakterystyczną wszystkich amatorskich spektakli był komunikatywny język,  dobra muzyka ,oryginalny scenariusz, a wszystko to po to, aby dotrzeć do współczesnego człowieka. Z ramienia szkoły koordynatorami grupy „młodych aktorów” są Pani Dorota Muza –Szlas(nauczycielka muzyki)i ks. Wiesław Badaszek(katecheta).

Występowaliśmy na terenie szkół w Kostkowie, Gniewinie i  społecznego gimnazjum w Lęborku.

Mamy ogromną  radość przedstawienia foto galerii z naszych dokonań, niech to będzie forma podziękowania młodzieży, która  zechciała aktywnie i twórczo wykorzystać swój czas w szkole.

Wielu z nich jest już absolwentami naszej szkoły. Wielkie dzięki!