XXVIII Niedziela Zwykła 14.10.2018.

1. Dzisiejszej niedzieli w całej Polsce obchodzimy Dzień Papieski. Z tej racji po zakończeniu Mszy św doroczna zbiórka do puszek na rzecz Dzieła Nowego Tysiąclecia.
Także dzisiaj na Mszę św. o g. 12.30 w Kostkowie zapraszamy dzieci klas III wraz z Rodzicami. Podczas Mszy św nastąpi poświęcenie różańców, a po zakończeniu Mszy św. spotkanie w kościele.

2. Nabożeństwa różańcowe w kościele parafialnym codziennie, także w niedziele, o g. 17.30.
W kościołach filialnych w tygodniu, w dniu odprawiania Mszy św., 30 minut przed rozpoczęciem Mszy św.

3. W naszych kościołach wyłożone są kartki na wypominki za naszych zmarłych. Wypełnione kartki można składać w Biurze parafialnym lub w zakrystii kościołów po zakończeniu Mszy św.

4. W poniedziałek wspomnienie św. Teresy od Jezusa – dziewicy i doktora Kościoła, we wtorek wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej, w środę wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego – biskupa i męczennika.

5. W czwartek święto św. Łukasza – Ewangelisty. Czwartek jest dniem modlitw za służbę zdrowia.

6. W sobotę wspomnienie św. Jana Kantego – prezbitera.

7. W przyszłą niedzielę w Kostkowie kolekta inwestycyjna.

8. W czwartek 1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych. Obowiązuje niedzielny porządek Mszy św. Nie będzie tego dnia Mszy św. o g. 12.30 w Kostkowie.
Po południu Msze św.: na starym cmentarzu w Kostkowie o g. 14.00 oraz na cmentarzu w Salinie o g. 14.30. Pół godziny przed rozpoczęciem Mszy św. różaniec za zmarłych. Od g. 11.00 – ze względów porządkowych nie będzie możliwości dojechania samochodem pod cmentarze w Kostkowie.
2 listopada ( piątek ) w Dzień Zaduszny Msza św. na nowym cmentarzu w Kostkowie o g. 16.30. Pół godziny przed rozpoczęciem Mszy św. różaniec za zmarłych. Ponadto 2 listopada Msze św. zostaną odprawione we wszystkich kościołach naszej parafii: w Salinie o g. 17.00, w Chynowiu i Kostkowie o g. 18.00 oraz w Rybnie o g. 19.00