XXV Niedziela Zwykła 22.09.2019 r.

1. liturgii Kościoła obchodzimy: w poniedziałek wspomnienie świętego Ojca Pio, w piątek wspomnienie świętego Wincentego a Paulo, w sobotę wspomnienie świętego Wacława, męczennika.

2. W środę po zakończeniu wieczornej Mszy Świętej zapraszamy grupę modlitewną ojca Pio, na modlitwę w kościele i spotkanie na plebanii.

3. Od tej niedzieli Koronkę do Bożego Miłosierdzia będziemy odmawiać przed rozpoczęciem sumy parafialnej (o godz. 12.20). Niech ta modlitwa stanowi nasze przygotowanie do przeżywania spotkania z Jezusem Eucharystycznym.

4. Jest możliwość składania intencji mszalnych na rok 2020. Serdecznie zapraszamy w godzinach biura parafialnego. Prosimy także o odbieranie kartek z intencjami już zapisanymi.

5. Po mszy świętej do nabycia nowy numer PIELGRZYMA.