XXIX Niedziela Zwykła 21.10.2018.

1. Dzisiejszej niedzieli rozpoczynamy w Kościele obchody Tygodnia Misyjnego.
W Kostkowie kolekta inwestycyjna.

2. Nabożeństwa różańcowe w kościele parafialnym codziennie, także w niedziele, o g. 17.30.
W kościołach filialnych w tygodniu, w dniu odprawiania Mszy św., 30 minut przed rozpoczęciem Mszy św.

3. W naszych kościołach wyłożone są kartki na wypominki za naszych zmarłych. Wypełnione kartki można składać w Biurze Parafialnym lub w zakrystii kościołów po zakończeniu Mszy św.

4. W poniedziałek wspomnienie św. Jana Pawła II – papieża. Po zakończeniu wieczornej Mszy św. w Kostkowie uczczenie relikwii św. Jana Pawła II.

5. W piątek i w sobotę w naszej parafii organizowane są rekolekcje kerygmatyczne dla młodzieży, rozpoczynającej przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Początek rekolekcji w piątek o g. 17.30 w Zespole Szkół w Kostkowie. Zakończenie ok. g. 19.30. W sobotę rekolekcje w godz. 9.00 – 15.30. Udział w rekolekcjach jest obowiązkowy i jest warunkiem dopuszczenia do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Koszt: 10 zł. Wymagana jest zgoda Rodziców. Formularz do odebrania w zakrystii po zakończeniu Mszy św.

6. W czwartek 1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych. Obowiązuje niedzielny porządek Mszy św. Nie będzie tego dnia Mszy św. o g. 12.30 w Kostkowie.
Po południu Msze św.: na starym cmentarzu w Kostkowie o g. 14.00 oraz na cmentarzu w Salinie o g. 14.30. Pół godziny przed rozpoczęciem Mszy św. różaniec za zmarłych. Od g. 11.00 – ze względów porządkowych nie będzie możliwości dojechania samochodem pod cmentarze w Kostkowie.
2 listopada (piątek) w Dzień Zaduszny Msza św. na nowym cmentarzu w Kostkowie o g. 16.30. Pół godziny przed rozpoczęciem Mszy św. różaniec za zmarłych. Ponadto 2 listopada Msze św. zostaną odprawione we wszystkich kościołach naszej parafii: w Salinie o g. 17.00, w Chynowiu i Kostkowie o g. 18.00 oraz w Rybnie o g. 19.00

7. Zmarli: Jarosław Szulc l. 44 z Kostkowa oraz Marian Lipowski l. 70 z Kostkowa. Polećmy zmarłych Bożemu Miłosierdziu: „Dobry Jezu, a nasz Panie...”

8. Po zakończeniu Mszy św. do nabycia nowy numer „Pielgrzyma” oraz miesięcznika katolickiego „CUDA I ŁASKI BOŻE”.