GRUPA ANONIMOWYCH ALKOHOLIKÓW „NADZIEJA” w Gniewinie zaprasza na mitingi w każdą niedzielę w salce przy kościele parafialnym ul. Pomorska 10 w Gniewinie w godz. od 18.00 do 20.00.

XXI Niedziela Zwykła 25.08.2019 r.

XXI Niedziela Zwykła 25.08.2019 r.

1. W poniedziałek Uroczystość Najśw. Maryi Panny Częstochowskiej. Msza św. o g. 18.00 w Kostkowie, podczas której odnowimy Jasnogórskie Śluby Narodu.

2. We wtorek wspomnienie św. Moniki, w środę wspomnienie św. Augustyna – biskupa i doktora kościoła, w czwartek wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela.

3. Zapowiedzi:

-  Rafał Labudda, kawaler, zam. Witków
-  Emilia Pytlos, panna, zam. Susz. Zapowiedź II-ga.

-  Adam Jerzy Konkol, kawaler, zam. Ruków
-  Angelika Joanna Bujak, panna, zam. Zelewo par. Góra. Zapowiedź II-ga.

4. Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie zaprasza młodych ludzi, rozpoznających drogę powołania kapłańskiego, do rozpoczęcia studiów i formacji w pelplińskim seminarium, które jest częścią Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Kandydaci, w tym również tegoroczni maturzyści, proszeni są o zgłoszenie się najpóźniej do 13 września 2019 r. na rozmowę kwalifikacyjną (umówioną wcześniej telefonicznie – tel. 58 536 17 62) oraz o złożenie w rektoracie WSD odpowiednich dokumentów. Szczegółowe informacje na temat warunków przyjęcia są podane na stronie internetowej pelplińskiego seminarium oraz w gablocie ogłoszeń w naszym kościele. Można się z nimi zapoznać także w biurze parafialnym. 

5. Po zakończeniu Mszy św. do nabycia nowy numer „PIELGRZYMA”.

6. Podziękowanie za posprzątanie kościoła.