XX Niedziela Zwykła 18.08.2019 r

1. Dzisiejszej niedzieli kazania podczas Mszy św. głosi ks. Diakon Wojciech DRADRACH z Miechucina.

2. We wtorek wspomnienie św. Bernarda – opata i doktora Kościoła, patrona naszej Diecezji Pelplińskiej. We wtorek 20 sierpnia Caritas parafialna organizuje wyjazd wakacyjny dla dzieci z naszej parafii. O g. 9:00 – wyjazd z placu koło pomnika Jana Pawła II w Kostkowie.

3. W środę wspomnienie św. Piusa X – papieża, w czwartek wspomnienie Najśw. Maryi Panny Królowej, w sobotę święto św. Bartłomieja – Apostoła.

4. W sobotę 24 sierpnia po zakończeniu Mszy św. w Kostkowie o g. 18.00 spotkanie całej Rady Parafialnej i Ekonomicznej.

5. Zapowiedzi:

-  Rafał Labudda, kawaler, zam. Witków
-  Emilia Pytlos, panna, zam. Susz. Zapowiedź I-sza.

-  Adam Jerzy Konkol, kawaler, zam. Ruków
-  Angelika Joanna Bujak, panna, zam. Zelewo par. Góra. Zapowiedź I-sza.