XVII Niedziela Zwykła 28.07.2019 r

1. W poniedziałek wspomnienie św. Marty, w środę wspomnienie św. Ignacego Loyoli – prezbitera.

2. W czwartek wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego – biskupa i doktora Kościoła. Czwartek 1 sierpnia jest dniem naszych modlitw za Polaków poległych w Powstaniu Warszawskim w 75. rocznicę jego wybuchu.

3. W piątek, pierwszy piątek miesiąca, zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty: w Salinie o g. 16.00, w Chynowiu o g. 16.30, w Kostkowie o g. 17.30 oraz w Rybnie o g. 19.00.

4. W sobotę przed południem ze spowiedzią i Komunią św. odwiedzimy chorych. Po południu w godz. 17.00 – 18.00 adoracja Najśw. Sakramentu w kościele parafialnym z racji pierwszej soboty miesiąca.

5. Zapowiedzi:

-  Michał Marian Neubert, kawaler, zam. Rybno
-  Dominika Magdalena Topp, panna, zam. Luzino.. Zapowiedź II-ga.

-  Michał Piotr Jankowski, kawaler, zam. Jęczewo
-  Kamila Szojer, panna, zam. Kniewo. Zapowiedź II-ga.

-  Fabian Artur Siejbik, cywilnie związany, zam. Chynowie
-  Monika Maria Siejbik zd. Skrzypkowska, cywilnie związana, zam. Chynowie. Zap. II-ga.

-  Przemysław Łaga, kawaler, zam. Wejherowo
-  Ewelina Andrzejak, panna, zam. Chynowie. Zapowiedź I-sza.

6. Po zakończeniu Mszy św. do nabycia nowy numer „PIELGRZYMA” oraz „MAŁEGO PILGRZYMA”.