XIX Niedzielę Zwykła 12.08.2018

1.W poniedziałek 13 sierpnia po zakończeniu wieczornej Mszy św. w Kostkowie nabożeństwo fatimskie.

2.We wtorek wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego – prezbitera i męczennika.

3.W środę 15 sierpnia Uroczystość Wniebowzięcia Najśw. Maryi Panny. W środę obowiązuje niedzielny porządek Mszy św. Podczas każdej Mszy św. obrzęd błogosławieństwa kłosów zbóż, ziół i kwiatów.

4.W piątek wspomnienie św. Jacka – prezbitera.

5.W niedzielę 19 sierpnia podczas Mszy św. o g. 12.30 pożegnamy naszego wikariusza ks. Sławomira Chabiora, który rozpoczyna posługę w parafii w Człuchowie. W Kostkowie kolekta przyszłej niedzieli będzie kolektą inwestycyjną.

6.Zmarła Jadwiga Schröder l. 82 z Rybna. Polećmy zmarłą Bożemu Miłosierdziu: „Dobry Jezu, a nasz Panie...”

7.Parafia organizuje 3 dniową pielgrzymkę autokarową pod koniec sierpnia do Lichenia, Częstochowy, Krakowa, Wadowic i Gidli. Koszt ok. 370 zł. Zapisy wraz z przedpłatą 100 zł. w Biurze Parafialnym i po zakończeniu Mszy św.

8.Po zakończeniu Mszy św. do nabycia nowy numer „Pielgrzyma”.

9.Podziękowanie za posprzątanie kościoła.

www.parafiakostkowo.pl