XI Niedziela Zwykła 17.06.2018

1. Dzisiejszej niedzieli w kościele w Rybnie Uroczystość św. Brata Alberta Chmielowskiego – zakonnika, patrona kościoła filialnego. Msza św. odpustowa o g. 10.00 sprawowana będzie przez ks. proboszcza z Choczewa Wojciecha Szmeichla.
W Kostkowie kolekta dzisiejsza jest kolektą inwestycyjną.

2. Nabożeństwa czerwcowe są sprawowane w naszej parafii po zakończeniu Mszy św. w tygodniu. W niedziele po zakończeniu sumy parafialnej o g. 12.30 w Kostkowie.

3. W czwartek wspomnienie św. Alojzego Gonzagi – zakonnika.
W czwartek Msze św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego:
-  o g.   8.30 dla uczniów klas od IV SP do III Gimnazjum,
-  o g. 10.00 dla uczniów klas „0” - III Szkoły Podstawowej.

4. Zmarli: Włodzimierz Cabaj l.66 z Rybna oraz Sławomir Gołąbek l. 58 z Płaczewa.. Polećmy zmarłych Bożemu Miłosierdziu: „Dobry Jezu, a nasz Panie...”

5. Kandydaci do bierzmowania, którzy nie przyszli na egzamin mają czas na zaliczenie do kośna roku szkolnego.
Karty kolonijne proszę dostarczyć do 24 czerwca b.r. do ks. Sławomira lub ks. Proboszcza.

6. Dnia 1 lipca odbędzie się bieg św. Ottona na dystansie około 5km, formularz zgłoszeniowy można odbierać od Pana organisty lub skontaktować się mailowo - adres podany jest na stronie facebookowej naszej parafii. Dla dzieci bieg jest darmowy, natomiast dla dorosłych opłata wynosi 20 zł. Każdy uczestnik otrzyma medal pamiątkowy,  a dla miejsc 1-3 przewidziane są puchary. Zebrane pieniądze przeznaczymy na wyjazd naszych dzieci na kolonie letnie organizowane przez parafie.

7. Po zakończeniu Mszy św. do nabycia prasa katolicka: „Pielgrzym”, „CUDA i ŁASKI BOŻE” oraz „MIŁUJCIE SIĘ”.