X Niedziela Zwykła 10.06.2018

1. Nabożeństwa czerwcowe są sprawowane w naszej parafii po zakończeniu Mszy św. w tygodniu. W niedziele po zakończeniu sumy parafialnej o g. 12.30 w Kostkowie.

2. W poniedziałek wspomnienie św. Barnaby – Apostoła, w środę wspomnienie św. Antoniego z Padwy – prezbitera i doktora Kościoła. W środę 16 czerwca po zakończeniu Mszy św. w Kostkowie nabożeństwo fatimskie. W czwartek wspomnienie bł. Michała Kozala – biskupa i męczennika.

3. W piątek o g. 19.00 na plebanii w Kostkowie spotkanie Caritas parafialnej. Na spotkanie zapraszamy wiernych, którzy pragną pomóc w organizacji festynu parafialnego.

4. W sobotę zapraszamy młodzież, przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania na egzamin, kończący 1 rok przygotowań: o g. 10.00 klasę 7A, o g. 10.30. klasę 7B oraz o g. 11.00 pozostałą młodzież.
Także w sobotę 16 czerwca zapraszamy młodzież naszej parafii na wyjazd do Pelplina na spotkanie diecezjalne „PRZYSTAŃ”. Koszt wyjazdu 35 zł. Zapisy i informacje u ks. Sławomira.

5.bW przyszłą niedzielę 17 czerwca w kościele w Rybnie Uroczystość św. Brata Alberta Chmielowskiego – zakonnika, patrona kościoła filialnego. Msza św. odpustowa o g. 10.00.
W Kostkowie kolekta przyszłej niedzieli będzie kolektą inwestycyjną.

6. Gminny Ośrodek Zdrowia w Choczewie zaprasza naszych parafian na bezpłatne badanie słuchu, które odbędzie się we wtorek 19 czerwca b.r. od g. 14.00 w Choczewie przy ul. Pierwszych Osadników 39. Zapisy pod nr tel. 58 6763508 ( przychodnia ).

7. Dnia 1 lipca odbędzie się bieg św. Ottona na dystansie około 5km, formularz zgłoszeniowy można odbierać od Pana organisty lub skontaktować się mailowo - adres podany jest na stronie facebookowej naszej parafii. Dla dzieci bieg jest darmowy, natomiast dla dorosłych opłata wynosi 20 zł. Każdy uczestnik otrzyma medal pamiątkowy,  a dla miejsc 1-3 przewidziane są puchary. Zebrane pieniądze przeznaczymy na wyjazd naszych dzieci na kolonie letnie organizowane przez parafie.

8. Od 11 do 14 lipca nasza parafia wspólnie z CARITAS parafialną organizuje kolonie letnie w ośrodku „OSTRZYK” w Ostrzycach. Koszt 300 – 350 zł. W programie m.in. wycieczki do Szymbarka, Wieżycy, Kartuz ( kolegiata ) , kąpiel w jeziorze Ostrzyce.