IX Niedziela Zwykła 3.06.2018

1. Nabożeństwa czerwcowe są sprawowane w naszej parafii po zakończeniu Mszy św. w tygodniu. W niedziele po zakończeniu sumy parafialnej o g. 12.30 w Kostkowie.
Przez czas oktawy Bożego Ciała procesje eucharystyczne wokół naszych kościołów. W niedzielę procesja po zakończeniu sumy parafialnej w Kostkowie.

2. We wtorek wspomnienie św. Bonifacego – biskupa i męczennika.

3. W piątek uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa. Msze św. w piątek: o g. 17.00 w Chynowiu oraz o g. 18.00 w Kostkowie.

4. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny. W sobotę o g. 17.30 w kościele parafialnym spotkanie Grupy Modlitwy O. Pio.

5. Od 11 do 14 lipca nasza parafia wspólnie z CARITAS parafialną organizuje kolonie letnie w ośrodku „OSTRZYK” w Ostrzycach. Koszt 300 – 350 zł. W programie m.in. wycieczki do Szymbarka, Wieżycy, Kartuz ( kolegiata ) , kąpiel w jeziorze Ostrzyce. Wstępne spotkanie zainteresowanych kolonami w najbliższą sobotę po zakończeniu Mszy św. o g. 18.00.

6. Po zakończeniu Mszy św. do nabycia nowy numer „Pielgrzyma”.