V Niedziela Zwykła 4.02.2018

1. Dzisiejszej niedzieli gościmy w naszej parafii O. Franciszkanina z Niepokalanowa, który głosi słowo Boże, a podczas sumy parafialnej w Kostkowie o g. 12.30 dokona uroczystego wprowadzenia relikwii św. Maksymiliana Marii Kolbego.

2. W poniedziałek liturgiczne wspomnienie św. Agaty – dziewicy i męczennicy, w środę wspomnienie Śś. Pawła i Towarzyszy – męczenników z Japonii, w sobotę wspomnienie św. Scholastyki – dziewicy.

3. W sobotę o g. 17.30 spotkanie modlitewne Grupy Modlitwy O. Pio w kościele parafialnym.
Także w sobotę zapraszamy na spotkanie egzaminacyjne młodzież, przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania (grupa Ks. Sławomira). Spotkanie w Biurze Parafialnym w Kostkowie o g. 11.00 dla kl. VIIA, o g. 11.30 dla klasy VIIB oraz pozostali o g. 12.00. Na egzaminie obowiązuje treść Małego Katechizmu z indeksu bierzmowanych. W sobotę też upływa ostateczny termin złożenia podania do Ks. Biskupa.

4. W przyszłą niedzielę 11 lutego obchodzimy w Kościele Światowy Dzień Chorego. Chorych wraz z rodzinami zapraszamy na sumę parafialną o g. 12.30 do Kostkowa. Msza św. będzie sprawowana w ich intencji, a po zakończeniu Mszy św. możliwość przyjęcia sakramentu namaszczenia chorych.

5. REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE tradycyjnie rozpoczniemy w Środę Popielcową. Rekolekcje dla dorosłych będzie prowadził dominikanin O. Norbert Oczkowski OP z Wrocławia. Rekolekcje dla młodzieży Zespołu Szkół w Kostkowie poprowadzi misjonarz Krwi Chrystusa ks. Damian Siwicki CPPS. Program rekolekcji podamy za tydzień.

6Zapowiedzi:

-  Bartłomiej Karol Bonk, kawaler, zam. Gościcino ul. Polarna 6
-  Magdalena Izabela Selonka, panna, zam. Lisewo 2/1. Zapowiedź I-sza.