IV Niedziela Wielkiego Postu 11.03.2018

1. Dzisiejszej niedzieli nabożeństwo Gorzkich Żalów o g. 16.00 w kościele parafialnym, połączone z wygłoszeniem kazania pasyjnego

2. W czwartek na wieczorną Mszę św. o g. 18.00 w Kostkowie zapraszamy młodzież, która w sobotę ma przyjąć sakrament bierzmowania, ich Rodziców oraz świadków bierzmowania. Po zakończeniu Mszy św. możliwość skorzystania z sakramentu pokuty oraz ostatnie spotkanie przed bierzmowaniem.

3. W piątek nabożeństwa Drogi Krzyżowej: w Chynowiu o g. 16.30, w Salinie o g. 17.00, w Kostkowie po zakończeniu Mszy św. o g. 18.00 oraz w Rybnie o g. 19.00.

4. W sobotę o g. 16.00 Msza św. w kościele parafialnym połączona z udzieleniem sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii będzie sprawowana przez Ks. Biskupa Pelplińskiego Ryszarda KASYNĘ.
W sobotę nie będzie Mszy św. o g. 18.00 w Kostkowie.

5. W przyszłą niedzielę w Kostkowie kolekta budowlana: na prace przy ogrodzeniu cmentarzy i remont drugiej zakrystii.

6. Propozycje wspólnotowych wyjazdów dla dzieci i młodzieży:
- w sobotę 24 marca wyjazd na lodowisko do Hali Olivia w Gdańsku. Po lodowisku MC’Donalds. Koszt 10 zł.
- w niedzielę Palmową 25 marca wyjazd do Kościerzyny na 33. Światowe Dni Młodzieży. Wyjazd ok. 10.30 z Kostkowa ( przy pomniku Jana Pawła II ). Koszt 5 zł.
Zapisy i informacje u ks. Sławomira.

7. Zapowiedzi:

-  Krzysztof Adam Maj, cywilnie związany, zam. Chynowie 28/1
-  Barbara Katarzyna Maj zd. Pranga, cywilnie związana, zam. Chynowie 26/1. Zap. II-ga.

8. Zmarła Wanda Fularczyk l. 83 z Rybna. Polećmy zmarłą Bożemu Miłosierdziu: „Dobry Jezu, a nasz Panie...”

9. Po zakończeniu Mszy św. do nabycia pisma katolickie: „PIELGRZYM” oraz „MISYJNE DROGI”.