II Niedziela Wielkiego Postu 25.02.2018

1. Dzisiejszej niedzieli po zakończeniu Mszy św. zbiórka do puszek na rzecz polskich misjonarzy „Ad gentes”
Również dzisiaj nabożeństwo Gorzkich Żalów o g. 16.00 w kościele parafialnym, połączone z wygłoszeniem kazania pasyjnego

2. W piątek nabożeństwa Drogi Krzyżowej: w Chynowiu o g. 16.30, w Salinie o g. 17.00, w Kostkowie po zakończeniu Mszy św. o g. 18.00 oraz w Rybnie o g. 19.00.

Najbliższy piątek jest równocześnie pierwszym piątkiem miesiąca. Okazja do skorzystania z sakramentu pokuty: w Chynowiu i Salinie 20 minut przed rozpoczęciem nabożeństwa Drogi Krzyżowej, w Kostkowie od g. 17.30 oraz w Rybnie podczas nabożeństwa Drogi Krzyżowej od g. 19.00.

3. W sobotę przed południem ze spowiedzią i Komunią św. odwiedzimy chorych. Po południu w godz. 17.00 – 18.00 adoracja Najśw. Sakramentu w kościele parafialnym z racji pierwszej soboty miesiąca. Również w sobotę na wieczorną Mszę św. o g. 18.00 w Kostkowie zapraszamy młodzież, przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania ( grupa Ks. Proboszcza ). Po zakończeniu Mszy św. spotkanie w kościele.

4. W piątek 9 marca br. o godz.19:00 na cmentarzu Ofiar „Marszu Śmierci’ w Rybnie odbędzie się nabożeństwo Drogi  Krzyżowej. Prosimy o zabranie zniczy.

5. Zachęcamy wiernych do udziału w nocnej, Ekstremalnej Drodze Krzyżowej na trasie z Dziemian do Wiela ( długość trasy ok. 28 km. ) Droga Krzyżowa będzie miała miejsce w piątek 16 marca b.r. Koszt ok. 50 zł. Zapisy i informacje u ks. Sławomira.

6. Zmarła Zofia Wiczkowska l. 64 z Salina. Polećmy zmarłą Bożemu Miłosierdziu: „Dobry Jezu, a nasz Panie...”

7. Po zakończeniu Mszy św. do nabycia nowy numer „PIELGRZYMA” oraz dwumiesięcznik „MIŁUJCIE SIĘ”.