I Niedziela Wielkiego Postu 18.02.2018

1.Trwają w naszej parafii REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE. Rekolekcje dla dorosłych  prowadzi dominikanin O. Norbert Oczkowski OP z Wrocławia. Program rekolekcji:

Poniedziałek – Środa 19 – 21 II

10.00 KOSTKOWO – Msza św. z nauką rekolekcyjną
17.00 CHYNÓW – Msza św. z nauką rekolekcyjną
18.30 KOSTKOWO – Msza św. z nauką rekolekcyjną
wtorek – po zakończeniu Mszy św. nauka stanowa dla małżeństw
środa – na Mszę św.  zapraszamy zwłaszcza osoby starsze i chore.

2. W czwartek święto Katedry św. Piotra Apostoła.

3. W piątek nabożeństwa Drogi Krzyżowej: w Chynowiu o g. 16.30, w Salinie o g. 17.00, w Kostkowie po zakończeniu Mszy św. o g. 18.00 oraz w Rybnie o g. 19.00.

4. W sobotę na wieczorną Mszę św. o g. 18.00 w Kostkowie zapraszamy młodzież, przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania (grupa Ks. Proboszcza). Po zakończeniu Mszy św. spotkanie w kościele.

5. Za tydzień, w niedzielę 25 lutego nabożeństwo Gorzkich Żalów o g. 16.00 w kościele parafialnym, połączone z wygłoszeniem kazania pasyjnego.
Również w przyszłą niedzielę po zakończeniu Mszy św. zbiórka do puszek na rzecz polskich misjonarzy „Ad gentes”

6. Zachęcamy wiernych do udziału w nocnej, Ekstremalnej Drodze Krzyżowej na trasie z Dziemian do Wiela (długość trasy ok. 28 km.) Droga Krzyżowa będzie miała miejsce w piątek 16 marca b.r. Koszt ok. 50 zł. Zapisy i informacje u ks. Sławomira.

7. Zapowiedzi:

-  Bartłomiej Karol Bonk, kawaler, zam. Gościcino ul. Polarna 6
  -  Magdalena Izabela Selonka, panna, zam. Lisewo 2/1. Zapowiedź III-cia.

8. Zmarła Małgorzata Korosacka l. 91 z Chynowia. Polećmy zmarłą Bożemu Miłosierdziu: „Dobry Jezu, a nasz Panie...”

9. Po zakończeniu Mszy św. do nabycia nowy numer miesięcznika „CUDA I ŁASKI BOŻE”.